WAGI WIELKOPOLSKA  z siedzibą w podpoznańskim Puszczykowie działa od 1991 roku.

Wagi Wielkopolska to firma, która pomoże gdy potrzebujecie Państwo mierzyć siłę, moment obrotowy lub dokonywać pomiaru masy- ważenie. Główną działalnością firmy jest sprzedaż wag elektronicznych i sprzętu pomiarowego siły oraz momentu obrotowego, doradztwo, usługi laboratoryjne, serwis wag, siłomierzy oraz legalizacja wag. Nasza firma wciąż się rozwija – od kilku lat powiększyliśmy nasz asortyment o przyrządy do pomiaru siły – dynamometry oraz czujniki siły. Wagi Wielkopolska współpracują z najlepszymi na świecie firmami produkującymi dynamometry oraz z najważniejszym producentem siłomierzy w Polsce- firmą Axis. Przedstawiając Państwu naszą ofertę uwzględniliśmy nowoczesne i sprawdzone technologie. Kierujemy się ważnym kryterium relacji jakości do ceny- tak aby nasi Klienci otrzymywali dobre produkty w najlepszych cenach, które można zakupić w naszym sklepie internetowym lub w siedzibie firmy w Puszczykowie.

 

TUV logo

ap_070Wagi Wielkopolska starają się, aby usługi i produkty były jak najlepszej jakości – chcemy dbać o zadowolenie Naszych Klientów. W związku z tym w 2005 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001. W następnym roku utworzone zostało Laboratorium Pomiarowe Masy działającej według normy ISO 17025, które świadczy usługi wzorcowań, nadzoru i sprawdzeń sprzętu pomiarowego. W 2013 roku nasze   laboratorium zostało akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA) – nr laboratorium wzorcującego AP151.

 

 

Wagi Wielkopolska współpracuje z światowymi producenci wag, którzy powierzyli  nam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich produktów. Dzięki temu nasi Klienci są obsługiwani według światowych standardów- szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług.

Firma Wagi Wielkopolska posiada wyposażenie do adjustacji i sprawdzania i wzorcowania przyrządów do pomiaru siły siłomierzy – dynamometrów, w związku z czym możemy dokonywać sprawdzenia ISO i wzorcowań w/w. przyrządów ( zgodnie z akredytacją w jednostkach masy). Klienci ,którzy maja podpisane umowy serwisowe korzystają ze wsparcia technicznego, metrologicznego oraz prawnego i dla nich mamy przygotowane wagi zastępcze na czas naprawy lub legalizacji. Dla pozostałych Klientów umożliwiamy odpłatne wypożyczenie wag i siłomierzy  do dokonania pomiarów lub do przeprowadzenie inwentaryzacji. Od ponad 10 lat w naszej firmie mieści się Punkt legalizacyjny Obwodowego Urzędu Miar w Poznaniu ,dzięki czemu termin wykonania legalizacji dla naszych klientów jest bardzo krótki. W naszej ofercie są czujniki momentu obrotowego,siły i masy ( tensometry). Jesteśmy w stanie także zająć się rozwiązywaniem nietypowych  problemów w zakresie pomiaru siły, masy i momentu obrotowego.

W razie jakichkolwiek problemów i zapytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami..